EXAMINE THIS REPORT ON کارشناسی خودرو در محل

Examine This Report on کارشناسی خودرو در محل

Examine This Report on کارشناسی خودرو در محل

Blog Article

دستگاه دیاگ هم برای تشخیص وضعیت کارکرد موتور، گیربکس اتوماتیک و سایر یونیت های مورد استفاده در خودرو بکار گرفته می شود.

در این صورت هم در هزینه های خودتان صرفه جویی می کنید، هم می توانید سریع تر به هدف خودتان یعنی تشخیص سلامت خودرو برسید.

کارآزمودهوبلاگدسته‌بندی نشدهکارشناسی خودرو در محل کارشناسی خودرو در محل

هنگام خرید خودروی کارکرده، بسیار مهم است که بخش‌های مختلف خودرو بررسی شود. در صورتی که اطلاعات و مهارت کافی برای بررسی همه بخش‌های خودرو نداشته باشید، ممکن است سرتان کلاه برود.

ارائه گزارش کامل به صورت مکتوب و آنلاین و باضمانت کارکیتا

همانطور که می‌دانید خودروها دارای دو بیمه‌نامه اصلی به نام بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه هستند.اگر قصد دارید بیمه‌ی بدنه را برای خودروی خود خریداری کنید، باید بدانید که قبل از تنظیم، بیمه‌نامه کارشناس بیمه خودروی شما را بازدید کرده و سلامت آن را می‌سنجد.

برای این کار باید به بخش کارشناسی خودرو بروید و مراحل تکمیل فرم را انجام دهید. در نهایت پس از تکمیل فرم و ثبت درخواست در کارکیتا، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و می توانید مراحل مربوط به کارشناسی و تشخیص رنگ خودرو در محل را دریافت کنید.

کارشناسی حقوقی خودرو در واقع به معنی بررسی اسناد و مدارک مختلف ماشین است. سند، کارت ماشین، وجود یا عدم وجود گارانتی، وضعیت بیمه‌نامه خودرو و سایر اسناد و مدارک توسط کارشناس خودرو بررسی و صورت وضعیت می‌شود.

همچنین برای اینکه کارشناسی ماشین در محل را بتوانید به بهترین کارشناس ماشین تهران نحو انجام دهید می‌بایست دارای تجربه کافی و توانایی استفاده از ابزار و وسایل باشید. از دیگر موارد ضروری در این مورد این است که بتوانید هزینه یک خودرو را در کوتاه ترین تخمین بزنید.

افراد متقاضی این خدمات کارشناسی، با ثبت درخواست خود در سامانه هوشمند کارکیتا، از خدمات کارشناسی خودرو در محل بهره می برند.

بزرگترین وجامع ترین سامانه تخصصی وهوشمند درزمینه خرید و فروش خودرو های سواری و سنگین و موتور سیکلت و لوازم یدکی خودرو و موتور سیکلت در ایران (کارکیتا خودرویی یکتا)

سعی کنید قبل از درخواست کارشناس خودرو، خودتان به محل خودرو رجوع کنید و خودرو را به صورت چشمی مورد بررسی قرار دهید. دقت داشته باشید و ظاهر بدنه خودرو را از زوایای مختلف مورد بررسی قرار دهید.

موتور قدرت را از طریق کلاج و گیربکس به چرخ‌ها انتقال می‌دهد. اگر این بخش کارکرد درستی نداشته باشد، مصرف سوخت و هزینه‌های جاری خودرو سر به فلک می‎کشد.

دانلود اپلیکیشن کارکیتا را از مارکت های روبرو دریافت کنید.

Report this page